Dienstverlening
Corné de Kok haarmode
- Piushaven 20Em 5017 AN Tilburg
- 013 2580 1595
- info@cornedekok.nl
- Bezoek de website
Dienstverlening
Laat bij Corné de Kok Haarmode in Tilburg je haren wassen en knippen. Onze ervaren haarexperts zijn zeer bedreven en weten precies hoe jouw look te knippen en te verzorgen.
Goede verzorging door regelmatig knippen
Door je haren regelmatig te laten knippen, zorg je ervoor dat deze goed verzorgd blijven. Het is aan te raden dit steeds om de zes weken te doen. Bij Corné de Kok Haarmode kun je terecht voor het laten bijwerken van je kapsel. We knippen de punten bij en brengen het haar weer in model. Onze kappers en kapsters hebben jarenlange ervaring met wassen en knippen en helpen je graag.
Een ander kapsel
Misschien wil je wel eens een ander model proberen. Corné de Kok Haarmode geeft professioneel advies. We kijken naar de vorm van je gezicht en naar je stijl, en naar wat daar goed bij past. Het totaalplaatje moet helemaal kloppen! We wassen en knippen je haren in het door jou gewenste mode. Wij van Corné de Kok Haarmode staan vervolgens garant voor een prachtig resultaat.
Op maandag 27 april verhuist de gezellige vrijmarkt van het Leypark naar de Piushaven. De hele haven kleurt oranje en we maken er samen een feestelijke dag van!
Marktkramen uitverkocht
Het is niet meer mogelijk op je aan te melden voor een marktkraam.
Ben je muzikant, looporkest of straatartiest en wil je bijdragen aan de feestelijke sfeer? Meld je dan aan via communicatie@piushaven.nl. De organisatie neemt vervolgens contact met je op.