Vandaag maakte wethouder de Vries de eerste oversteek met veerpont De Ferry! Samen met eregast Ferry van der Zaande verzorgde hij vandaag de opening van het pontje in de Piushaven.
Op een druk bezochte avond werd met enthousiasme het pontje geopend. Met de komst van De Ferry zijn de wijken Jeruzalem en Armhoef met elkaar verbonden.
Het beheer van het pontje is in handen van bewoners vanuit Jeruzalem en Armhoef. Zij zullen De Ferry dagelijks openen en aan het eind van de dag weer aan het slot leggen.
De beheerders zijn nog op zoek naar vrijwilligers. Geïnteresseerde kunnen zich aanmelden via [email protected]
Het pontje zal met de start van de zomervakantie worden opengesteld voor publiek.
Het bericht Veerpont De Ferry geopend door wethouder De Vries en Ferry van der Zaande verscheen eerst op Piushaven.