Het Stadsstrand keert dit jaar terug. De initiatiefnemers hebben toestemming om grond aan het Wilhelminakanaal te gebruiken. Op de nieuwe locatie – aan de Caspar Houbenstraat – wordt het strand 2,5 keer zo groot.
De initiatiefnemers van vorig jaar hadden al aangegeven (na het succes van de eerste editie van het Stadsstrand) door te willen, maar dat kon niet meer op de grond aan de Havendijk. Daar worden de nieuwbouwwoningen ’Aan de Waterkant’ gebouwd. En zoveel goede locaties in Tilburg aan het water – op fietsafstand van de binnenstad – zijn er niet te vinden.
Het Stadsstrand komt nu tweehonderd meter verderop te liggen, aan het water van het Wilhelminakanaal. Op de nieuwe locatie wordt het strand 2,5 keer zo groot.
Het bericht Stadsstrand 2,5 keer zo groot verscheen eerst op Piushaven.