Het leven is goed in het Brabantse land. Op een terras aan de haven, laat in de middag genieten van een goed glas en wegdromen bij zorgeloze muziek van de harmonie op de kiosk.
Zaterdag 4 juni om 16.00 uur treden harmonie L’Echo des Montagnes en hun opleidingsorkest op aan de Piushaven in Tilburg. Het concert wordt gegeven in het kader van de Week van de Amateurkunst van zaterdag 28 mei tot zondag 5 juni (www.art-fact.nl/wak2016).
Eerst speelt het opleidingsorkest onder leiding van Geert Doomen. Daarna komt het groot orkest aan bod met als dirigent Jack Otten. Dit orkest is een bloeiende vereniging en groeit de laatste jaren gestaag tegen alle trends in.Volgend jaar viert L’Echo es Montagnes haar 150 jarig jubileum.
Het concert vindt plaats in het pocketpark tussen “Porto Koffie&IJs” en “Bij Vermeer” in.
Het bericht Optreden Harmonieorkest L’Echo des Montagnes verscheen eerst op Piushaven.